Kod Promocyjny Airbnb

Kod promocyjny Airbnb na twoją podróż! Zyskaj nawet 250zł rabatu dla nowych użytkowników Airbnb. Wystarczy założyć nowe konto i dokonać pierwszej rezerwacji by skorzystać z gorącej zniżki na najpopularniejszym portalu podróżniczym.

Najnowsza kampania wrzesień 2020 ciesz się ostatnimi dniami tego lata. Przeglądaj bogatą ofertę od hoteli po prywatne kwatery. Niezależnie czy szukasz wygodnego mieszkania dla całej rodziny, apartamentu, małej kawalerki czy jednoosobowego pokoju – z Airbnb znajdziesz to, czego szukasz i jeszcze zaoszczędzisz.

Kod Promocyjny Airbnb

Kod Promocyjny Airbnb

Kod Rabatowy 75 zł

Odbierz zniżkę 75 zł przy rezerwacji za minimum 1000 zł.

Kod Promocyjny Airbnb

Kod Promocyjny Airbnb

Kod Rabatowy 150 zł

Odbierz zniżkę 150 zł przy rezerwacji za minimum 2000 zł

Kod Promocyjny Airbnb

Kod Promocyjny Airbnb

Kod Rabatowy 250 zł

Odbierz zniżkę 250 zł przy rezerwacji za minimum 3000 zł.

Największe zniżki tylko na Airbnb.pl

Pamiętaj, że Airbnb to nie tylko noclegi. Z powodzeniem znajdziesz dla siebie niezapomniane lokalne atrakcje. Zdobędziesz ciekawe doświadczenia i poznasz nowych ludzi.

Skorzystaj z wyszukiwarki, wybierz filtry które najlepiej opisują twoje preferencje i odkrywaj. Niczym nie ryzykujesz. Zarówno twoje dane jak i pieniądze są chronione. Poza tym, by upewnić się, że to miejsce spełni wszystkie twoje oczekiwania możesz przejrzeć opinie poprzednich gości. Masz pytania, lub problem z dojazdem? Zapytaj gospodarza, z pewnością udzieli ci pomocy. Wyrusz w podróż i baw się dobrze!

Kod promocyjny Airbnb – jak mogę skorzystać?

Nie musisz wpisywać żadnych kodów by skorzystać z Kod promocyjny Airbnb, wystarczy że klikniesz w link polecający, założysz nowe konto a zniżka zostanie naliczona podczas twoje pierwszej rezerwacji.

 • Zdobądź najnowszy link polecający na Airbnb 2020

 • Wybierz najlepszą dla siebie promocję i kliknij

 • Kiedy klikniesz wybrany kod promocyjny Airbnb, strona z rabatem otworzy się automatycznie.

 • Utwórz nowe konto użytkownika

 • Zdecyduj którą ofertę wybierasz i dokonaj rezerwacji. Nie musisz robić niczego więcej.

 • Podaj wymagane dane i wybierz metodę płatności. Kwota rabatu zostanie odjęta od kosztu rezerwacji.

 • Twoja zniżka jest dostępna od razu, nie musisz czekać z jej odebraniem do następnego wyjazdu.

 • Wybierz metodę płatności i ruszaj w podróż!

Kod promocyjny dla najpopularniejszych kierunków podróży

Korzystaj ze zniżek na najpopularniejsze destynacje: Hiszpania, Grecja, Turcja, Egipt, Dubaj, Maroko, Polska, Francja, Chorwacja, Bułgaria, Tunezja, Włochy, Węgry i wiele innych

Airbnb Kod Rabatowy

Kod Promocyjny Airbnb

Kod Promocyjny Airbnb 75 zł

Obniż koszt pierwszego noclegu o 75 zł. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji wartej conajmniej 1000 zł (kwota liczona przed dodatkowymi opłatami np. za sprzątanie lub podatek lokalny) a kwota noclegu zostanie automatycznie pomniejszona o 75 zł. Z zaoszczędzonymi pieniędzmi możesz zrobić co tylko chcesz, np. wybrać się na lokalne wydarzenie na które również możesz dostać zniżkę! Wystarczy, że dokonasz rezerwacji za minimum 200 zł na lokalne atrakcje a 5o zł wróci do ciebie. Daje ci to w sumie aż 125 zł oszczędności.

Airbnb Kod Rabatowy

Kod Promocyjny Airbnb

Kod Promocyjny Airbnb 150 zł

Obniż koszt pierwszego noclegu o 150 zł. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji wartej conajmniej 2000 zł (kwota liczona przed dodatkowymi opłatami np. za sprzątanie lub podatek lokalny) a kwota noclegu zostanie automatycznie pomniejszona o 150 zł. Z zaoszczędzonymi pieniędzmi możesz zrobić co tylko chcesz, np. wybrać się na lokalne wydarzenie na które również możesz dostać zniżkę! Wystarczy, że dokonasz rezerwacji za minimum 200 zł na lokalne atrakcje a 5o zł wróci do ciebie. Daje ci to w sumie aż 200 zł oszczędności.

Zniżka Airbnb

Kod Promocyjny Airbnb

Kod Promocyjny Airbnb 250 zł

Obniż koszt pierwszego noclegu o 200 zł. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji wartej conajmniej 3000 zł (kwota liczona przed dodatkowymi opłatami np. za sprzątanie lub podatek lokalny) a kwota noclegu zostanie automatycznie pomniejszona o 200 zł. Z zaoszczędzonymi pieniędzmi możesz zrobić co tylko chcesz, np. wybrać się na lokalne wydarzenie na które również możesz dostać zniżkę! Wystarczy, że dokonasz rezerwacji za minimum 200 zł na lokalne atrakcje a 5o zł wróci do ciebie. Daje ci to w sumie aż 250 zł oszczędności.

Kod Promocyjny Airbnb 2020

Airbnb to znacznie więcej niż tylko nocleg. Znajdziesz tutaj co tylko chcesz – od apartamentu w centrum miasta po kwaterę w domku na drzewie. Weźmiesz udział w lokalnym wydarzeniu, skorzystasz z warsztatów miejscowej kuchni, oglądniesz pokaz tańca, pójdziesz na wycieczkę po okolicy – ty decydujesz.

Wahasz się? Jeśli nie masz pewności skorzystaj z opinii poprzednich gości a przekonasz się czy dokonujesz dobrego wyboru. Masz problem ze znalezieniem miejsca? Zawsze możesz poprosić o pomoc gospodarza. Masz problem ze zrobieniem lub odwołaniem rezerwacji? Skontaktuj się biurem obsługi.

Kod Promocyjny Airbnb

Jedno konto na Airbnb może skorzystać z kodu promocyjnego tylko jeden raz w ramach rezerwacji noclegu i raz przy rezerwacji wydarzenia. Jeśli chcesz znów skorzystać z nagrody, otwórz nowe konto.

Kod Polecający Airbnb

Airbnb pozwala wykorzystać jeden kod zniżkowy wielokrotnie ale do 30 dni od założenia konta. Później zniżka przepada. Na naszej stronie zawsze zamieszczamy nowy kod promocyjne, który jest ważny. Aktualny booking link polecający 2020

Airbnb – płatność za reserwację

1- Karta kredytowa

2- Karta debetowa

3-Apple Pay

4-Google Pay

5-Paypal

Historia Airbnb

Airbnb powstało niemal 13 lat temu, gdy dwóch współlokatorów postanowiło zamienić swój salon w hostel. Pomysł był strzałem w dziesiątce ponieważ znalezienie noclegu z przystępną ceną w San Francisco nie było łatwym zadaniem. Już po roku od startu strony mogli się pochwalić 10000 użytkowników i 2500 miejsc do wynajęcia. Dzisiaj Airbnb może się poszczycić ofertą w 190 państwach i ponad 15 mln obsłużonych gości.

Zalety Airbnb

 • Szeroki wybór miejsc noclegowych – od apartamentów i pokoi hotelowych po małe, prywatne kwatery i współdzielone pokoje
 • Noclegi w każdym zakątku świata, nawet tam gdzie nie ma tradycyjnej bazy noclegowej
 • Częste promocje last minute, zniżki na dłuższy pobyt, oferta Kod Promocyjny Airbnb
 • Dobrze przemyślana i dopracowana wyszukiwarka gdzie której po zastosowaniu odpowiednich filtrów znajdziesz idealną dla siebie ofertę – zarówno noclegową jak lokalnych atrakcji

Popularne kody rabatowe Airbnb.pl

Kod Promocyjny Airbnb

KodWygasa
Wakacje z Airbnb o 10% taniej!01/01/2021
50% rabatu dla newsletterowiczów Airbnb!01/01/2021
10% na Rezerwacje na Airbnb01/01/2021
Najlepsze oferty dnia! Airbnb rabat!01/01/2021
Zniżka 75zł na Airbnb01/01/2021
Airbnb kod rabatowy do 250 zł na pierwszą podróż!01/01/2021
Wielka Wyprzedaż Sezonowa 75zł na Airbnb01/01/2021
Kody promocyjne Airbnb 75zł01/01/2021