Kod Promocyjny GoDaddy

Kod Promocyjny GoDaddy: Skorzystaj ze zniżki na wszystkie produkty z oferty największej na świecie platformy cloudowej. GoDaddy to kompleksowe rozwiązania pomagające stworzyć swoje miejsce w sieci małym przedsięwzięciom. W jednym miejscu zarejestrujesz domenę, wykupisz hosting, stworzysz stronę internetową i zabezpieczysz ją zgodnie z najnowszymi standardami.

Kod Promocyjny GoDaddy

30% zniżki na zakup domeny!

Skopiuj poniższy kod i użyj go podczas finalizowania transakcji. Uzyskasz 30% zniżki od całego zamówienia.

Kod Promocyjny GoDaddy

33,20 zł/mies. za stronę opartą o WordPress!

Zarządzany System WordPress Plan Podstawowy za 33,20 zł/mies. przez pierwszy rok. Skopiuj poniższy kod i użyj go podczas finalizowania transakcji.

Kod Promocyjny GoDaddy

27,00 zł/mies. za hosting!

27,00 zł/mies. za Hosting w Planie ekonomicznym. Skopiuj poniższy kod i użyj go podczas finalizowania transakcji zamówienia.

Kod Rabatowy GoDaddy

Zdobądź domenę .pl za jedyne 1,23 zł!

Zdobądź domenę .pl za jedyne 1,23 zł* przez pierwszy rok. Skopiuj poniższy kod i użyj go po przejściu do kasy.

GoDaddy Kod Rabatowy

Kod Promocyjny GoDaddy

Jak wykorzystać GoDaddy kod rabatowy?

Wystarczy, że skopiujesz kod a następnie wykorzystasz go po przejściu do finalizacji zamówienia.

  • 1- Kliknij Pokaż Kod

  • 2- Skopiuj Kod Rabatowy

  • 3- Wybierz pakiet lub usługę z której chcesz skorzystać.

  • 4- Przejdź do finalizacji zamówienia.

  • 5- Użyj kodu promocyjnego.

  • 6- Opłać zamówienie.

GoDaddy zarządza ponad 80 mln domen i obsługuje ponad 20 mln klientów z całego świata. Gigant internetowy obecny na rynku od 1999 roku. Dzięki kompleksowej ofercie w jednym miejscu zarejestrujesz domenę, zbudujesz profesjonalną witrynę, przyciągniesz klientów i będziesz zarządzać swoja pracą.

GoDaddy InSight™ zapewnia konkretne, dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsięwzięcia plany działania, które pomagają w promocji witryny.  Otrzymujesz dokładne zalecenia dla swoje firmy i branży, zaczynając od porad w kwestii aktywności w mediach społecznościowych, aż po internetowe recenzje. Ponadto możesz śledzić swoje wyniki względem podobnych, konkurencyjnych firm.

Kod Rabatowy GoDaddy

GoDaddy to największy na świecie rejestrator domen. Hosting GoDaddy zapewnia skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, szybkość i wydajność systemu, automatyzację i wysoką pozycję w Google, codzienne kopie zapasowe i przeniesienie witryny jednym kliknięciem. Szereg narzędzi marketingowych GoDaddy InSight™ zapewnia konkretne, dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsięwzięcia plany działania, które pomagają w promocji witryny. Tworzenie strony internetowej w kilka minut i pełna ochrona z Certyfikatem SSL.

Z pomocy ekspertów można skorzystać 24/7 po angielsku, lub w godzinach pracy w biurach polskich:

biuro Warszawa : +48 22 307 47 23,
biuro Łódź: +48 42 203 66 37,
biuro Kraków: +48 12 881 12 87

Tworzenie strony można rozpocząć za darmo i nie jest do tego potrzebna umiejętność programowania. Wybierasz spośród projektów graficznych dostosowanych do specyfiki branży.  Z jednego miejsca wysyłasz marketingowe wiadomości e-mail i zarządzasz profilami firmowymi  Google, Instagramie, Facebooku i wiele więcej. Witryny GoDaddy dzięki optymalizacji SEO są nawet 2x częściej odwiedzane niż strony konkurentów.

GoDaddy zapewnia 30-dniową gwarancja zwrotu pieniędzy przy wszystkich planach na okres conajmniej 12 miesięcy. Wypróbuj usługę przez 30 dni a jeśli nie spełni twoich oczekiwań zrezygnujesz z niej. Przy planach krótszych niż 12 miesięcy istnieje możliwość rezygnacji z usługi w ciągu 48 godzin. 

Popularne kody rabatowe GoDaddy

GoDaddy Kod Promocyjne

KodWygasa
Kod rabatowy 30% na pierwsze zakupy!31/12/2020
Zdobądź domenę .com za jedyne 4,90 zł31/12/2020
Zdobądź domenę .pl za jedyne 1,23 zł31/12/2020
Zniżka GoDaddy WordPress hosting!31/12/2020
Zyskaj 30% zniżki przy zakupie nowych produktów31/12/2020
27 zł/mies. za Hosting przez pierwszy rok31/12/2020