Kod Promocyjny KFC

Kod Promocyjny KFC, zamawiaj swoje ulubione dania z kurczaka w najniższej cenie. Światowa sława specjalizującego się w potrawach z drobiu KFC, każdego dnia ściąga do restauracji kilkanaście milionów klientów. W każdym lokalu wykorzystywane są lokalne produkty dzięki czemu podawane jedzenie zawsze jest świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw.

Kod Promocyjny KFC

Kod Promocyjny 2x longer za 7 zł

Zgarnij kupon 2x longer za 7 zł w KFC, w tym celu pobierz aplikację, załóż konto i przejdź do sekcji z kuponami. Kupon z wybraną promocją okaż przy składaniu zamówienia.

Pokaż Kod

Kod Promocyjny KFC

2x cheesburger + frytki za 10 zł!

Zgarnij kupon 2x cheesburger + frytki za 10 zł w KFC, w tym celu pobierz aplikację, załóż konto i przejdź do sekcji z kuponami. Kupon z wybraną promocją okaż przy składaniu zamówienia.

Pokaż Kod

Kod Promocyjny KFC

2x Grander za 22 zł!

Zgarnij kupon 2x Grander za 22 zł w KFC, w tym celu pobierz aplikację, załóż konto i przejdź do sekcji z kuponami. Kupon z wybraną promocją okaż przy składaniu zamówienia.

Pokaż Kod

KFC Kod Rabatowy

Twister + frytki za 10 zł!

Zgarnij kupon Twister + frytki za 10 zł w KFC, w tym celu pobierz aplikację, załóż konto i przejdź do sekcji z kuponami. Kupon z wybraną promocją okaż przy składaniu zamówienia.

Pokaż Kod

KFC Kod Rabatowy

Qurrito + 2x strips + frytki za 18 zł!

Zgarnij kupon Qurrito + 2x strips + frytki za 18 zł w KFC, w tym celu pobierz aplikację, załóż konto i przejdź do sekcji z kuponami. Kupon z wybraną promocją okaż przy składaniu zamówienia.

Pokaż Kod

KFC Kod Rabatowy

Jak wykorzystać KFC kod rabatowy?

By skorzystać z KFC kod rabatowy wystarczy pobrać aplikację na swój telefon lub tablet, założyć konto i przejść do sekcji kupony.

  • 1- Pobierz aplikację KFC

  • 2- Podaj numer telefonu i załóż konto

  • 3- Przejdź do sekcji kupony

  • 4- Kliknij na wybrany kupon

  • 5- Pokaż kod kreskowy przy kasie lub przepisz kod w kiosku do składania zamówień

KFC to już ponad 18 000 restauracji w 100 krajach, w tym prawie 300 w Polsce. Od początku kiedy Harland Sanders założył w 1930 roku pierwszą restaurację KFC kierował się zasadą: “W to, co robisz, angażuj się maksymalnie I rób to jak najlepiej!”. Słynna nazwa Kentucky Fried Chicken, czyli w skrócie – KFC pojawiła się w 1955 roku a 2 lata później wprowadzono kultowy kubełek, który do dzisiaj podbija serca klientów.

KFC to najpopularniejsza sieć typu fast specjalizująca się w przygotowaniu smażonego kurczaka. Kultowa mieszanka 11 ziół i przypraw niezmiennie od 1930 roku jest tajemnicą sukcesu restauracji. Świeże lokalne produkty i niepowtarzalny smak dań KFC przyciągają amatorów kurczaka z całego świata.

W każdym lokalu wykorzystywane są tylko lokalne produkty które zamawiane są kilka razy w tygodniu. Dzięki temu podawane jedzenie zawsze jest świeże. Wszystko przygotowane jest tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw.

Teraz swoje ulubione dania z KFC możesz już zamówić do domu.

KFC oferuje bezmięsne produkty, w tym burger HALLOUMI, krążki cebulowe, sałatkę, frytki, shaki.

Popularne kody rabatowe KFC

KFC Kod Promocyjne

KodWygasa
KFC kod darmowa dostawa!31/12/2020
Kupon promocyjny KFC 2x longer za 7 zł!31/12/2020
Kupony rabatowe KFC 2x Grander za 22 zł!31/12/2020
Zniżka KFC 2x Cheesburger + frytki za 1ozł!31/12/2020
Darmowy KFC Qurrito + 2x strips + frytki za 18zł!31/12/2020
Kupon KFC w Twister + frytki za 10 zł!31/12/2020