Kod Promocyjny TransferWise

Kod Promocyjny TransferWise: Odbierz zniżkę 15 £ przy dokonaniu transferu za minimum 150 £. Dzięki najkorzystniejszym kursom wymiany walut z jakich korzysta TransferWise, od 9 lat ich oferta nie ma sobie równych. Proste zasady, najniższe opłaty, bezpieczeństwo, przejrzystość, uczciwość i szybkość realizacji przelewów sprawia, że z usług TransferWise korzysta już 8 milionów klientów rocznie.

Firma oferuje nie tylko szybkie i tanie transfery międzynarodowe ale też wirtualny portfel obsługujący równocześnie ponad 50 walut oraz kartę debetową TransferWise Mastercard.

Kod Promocyjny TransferWise

TransferWise Kod Rabatowy 15 GBP

Odbierz zniżkę 15 £ przy transferze minimum 150 £

  • 1- Kliknij przycisk rabatu w prawym dolnym rogu.

  • 2- Rabat 15 £ TransferWise zostanie zastosowany automatycznie przy otwarciu linku.

  • 3- Postępuj zgodnie z instrukcjami by otworzyć nowe konto i zostać członkiem społeczności TransferWise.

Kod Promocyjny Transferwise

Jak wykorzystać Kod promocyjny TransferWise?

Kliknij w link polecający i zarejestruj się w serwisie TransferWise. Masz na to 60 dni od otworzenia linku. Rabat zostanie zastosowany automatycznie przy otwarciu nowego konta.

Zaprojektowany dla ludzi bez granic:

  • Proste zasady  – Wysyłanie pieniędzy powinno być bezstresowe, bez względu na to, jak daleko pieniądze są wysyłane.

  • Najniższe opłaty – TransferWise niweluje pokaźne opłaty naliczane przez banki, aby wysłać pieniądze za granicę. Żadnych ukrytych kosztów.

  • Bezpieczeństwo – Zespół Transwise dba o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i całego procesu ich wysyłania.

  • Uczciwość – Opłata za skorzystanie z TransferWise jest zawsze podana z góry. Jest tylko jeden uczciwy kurs wymiany walut i to jest ten, który dostaniesz w TransferWise.

  • Szybkość – Mądra technika sprawia, że pieniądze nigdy nie przekraczają granic. A większość przelewów jest realizowana jeszcze tego samego dnia.

Zniżka Transferwise

Promocyjny Transferwise

TransferWise, firma z silnie ugruntowaną pozycją, działa już w 14 biurach na całym świecie. Obsługuje 5 mld $ każdego miesiąca. 8 milionów zadowolonych klientów każdego roku oszczędza dzięki TransferWise 1,5 mld $.

Założyciele Transwise stworzyli biznes warty miliony z własnej potrzeby by przesyłać pieniądze tanio i w prosty sposób. Nie dawał im tego tradycyjny system bankowy. Opracowali model pomijania niekorzystnych bankowych opłat i długiego czasu realizacji zleceń. W przedsięwzięcie zainwestowali m.in. Richard Branson oraz współzałożyciel PayPal Max Levchin.

W razie problemów zaloguj się na konto i skorzystaj ze spersonalizowanej pomocy.

TransferWise niweluje pokaźne opłaty naliczane przez banki, aby wysłać pieniądze za granicę. Żadnych ukrytych kosztów. Opłata za skorzystanie z TransferWise jest zawsze podana z góry.

Popularne kody rabatowe Transferwise.com

Kod Promocyjny Transferwise

KodWygasa
Kod rabatowy 15 gbp w aplikacji TransferWise31.12.2021
TransferWise Trasfer za darmo!31.12.2021
TransferWise 15 gbp Zniżka31.12.2021