Kod Promocyjny Travala

Kod Promocyjny Travala : Odbierz BONUS 25$ przy rezerwacji noclegu za minimum 200$. Użyj linku z kodem zniżkowym i ciesz się niezapomnianym wyjazdem z Travala.

Travala to nowoczesna agencja podróży pozwalająca na dokonywanie rezerwacji zakwaterowania na całym świecie. Działa w ponad 230 krajach i może poszczycić się ofertą ponad 3 milionów obiektów w ponad 90 tysiącach destynacji. Co najważniejsze, płatności za noclegi można dokonać także za pomocą kryptowalut.

Kod Promocyjny Travala

Kod Promocyjny Travala

Travala Kod Rabatowy 25$

Odbierz zniżkę 25$ przy rezerwacji za minimum 200$.

 • 1- Kliknij przycisk rabatu w prawym dolnym rogu.

 • 2- Rabat 25 $ Travala zostanie zastosowany automatycznie przy otwarciu linku.

 • 3- Postępuj zgodnie z instrukcjami by otworzyć nowe konto i zostać członkiem społeczności Travala.

Jak uzyskać 25 $ zniżki w Travali?

By skorzystać z bonusu 25 $ dołącz do Travali za pośrednictwem linku polecającego. Po dokonaniu pierwszej rezerwacji za minimum 200 $ otrzymasz równowartość 25 $ w postaci kryptowaluty Travali AVA.  Premia 25 $ może zostać wykorzystana na następną podróż, w Programie Tavala Smart lub wypłacona (do zewnętrznego portfela i zamieniona na inną kryptowalutę lub wypłacona w postaci gotówki).

 • Sprawdź zasady realizacji nagrody 25 $ dla nowych członków Travala.com.

 • Travala.com oferuje 25 $ zniżki na zachętę dla nowych członków, nie zastanawiaj się zarezerwuj pobyt już dzisiaj!

 • Wybierz miejsce, które jest zgodne z twoimi preferencjami i dokonaj rezerwacji. Nie musisz robić nic więcej.

 • Obiecana nagroda zostanie wypłacona do twojego portfela zaraz po wymeldowaniu z obiektu.

Kod Promocyjny Travala

Platforma Travala wykorzystuje technologię blockchain i tokeny by nagrodzić cię za pobyt. Za każdy zrealizowany pobyt otrzymasz 2% zwrotu w formie tokenu AVA, który zostanie wpłacony do twojego portfela. Ponadto możesz uzyskać nawet 5% zniżki i 5% nagrody lojalnościowej za zatrzymanie tokenu AVA w portfelu Travala.com.

Travala dąży do tego, aby być pierwszym na świecie całkiem zdecentralizowanym internetowym biurem podróży. Aktualnie firma posiada w swojej ofercie aż 3 miliony obiektów na terenie 230 krajów. Platforma funkcjonuje na rynku od 2017 roku i dynamicznie się rozwija. Działania platformy ukierunkowane są na branżę kryptowalutową. Travala, dzięki własnej kryptowalucie zamierza ułatwić użytkownikom rezerwacje poprzez dostarczenie im wygodnego narzędzia płatności oraz ułatwienie między innymi mediacji w ewentualnych sporach. Dostawcy usług turystycznych będą mogli bezpośrednio skontaktować się ze swoimi klientami.

Travala jest jedną z niewielu platform dla turystów z tak mocno rozbudowaną ofertą płatności w wirtualnych walutach. Na chwilę obecną akceptuje ona aż 31 kryptowalut, w tym swój własny token – AVA. Klienci Travala mają dostęp do bogatej oferty usług, mogą oni dokonywać rezerwacji zarówno w hotelach, apartamentach, jak również wynajmować wakacyjne domy.

Powiązany z serwisem token AVA od 25 listopada jest oficjalnie notowany na zdecentralizowanej giełdzie Binance w parze z Binance Coin. Token ten, jest nie tylko środkiem płatności, umożliwia on także otrzymywanie punktów w programie lojalnościowym oraz bonusów.

Jedno konto na Travala.com może skorzystać z nagrody tylko jeden raz. Jeśli chcesz znów skorzystać z nagrody, otwórz nowe konto.

Zniżka Travala

Travala SMART Program

Travala SMART Program oferuje do 5% zniżki od ceny noclegu i do 5% nagrody lojalnościowej za każdy dokonany pobyt.

By aktywować  SMART Program, musisz zablokować określoną ilość tokenu AVA w swoim portfelu Travala.com na minimum 30 dni, później środki mogą zostać odblokowane.

Poziomy członkostwa i nagród

 • Smart Poziom 1 – 500 AVA: 1% Zniżki i 2% Nagrody lojalnościowej.
 • Smart Poziom 2 – 1,000 AVA: 2% Zniżki i 2% Nagrody lojalnościowej..
 • Smart Poziom 3 – 2,500 AVA: 3% Zniżki i 3% Nagrody lojalnościowej.
 • Smart Poziom 4 – 4,000 AVA: 4% Zniżki i 4% Nagrody lojalnościowej.
 • Smart Poziom 5 – 5,000 AVA: 5% Zniżki i 5% Nagrody lojalnościowej.