Kod Promocyjny Flixbus

Kod Promocyjny Flixbus: Podróżuj taniej do ponad 2500 destynacji w 34 krajach Europy. FlixBus został stworzony w Monachium przez trzech młodych przedsiębiorców, których marzeniem było wygodne i przyjazne dla środowiska podróżowanie które jest niedrogie i łatwo dostępne. Od 2015 roku Flixbus szturmem podbija wszystkie kraje europejskie oferując konkurencyjne ceny i bogatą siatkę połączeń lokalnych i międzynarodowych.

Kod Promocyjny Flixbus

Bilety za 4,99 zł przy wczesnej rezerwacji!

Szukaj biletów na podróże międzymiastowe za 4,99 zł. Zarezerwuj bilet wcześniej by cieszyć się najlepszymi okazjami od Flixbus.

Zobacz oferty

Kod Promocyjny Flixbus

Omio kod rabatowy 10 € na pierwsze zakupy!

Omio.com oferuje 10 € zniżki dla nowych członków. By odebrać Kod promocyjny Omio kliknij w przycisk Zobacz Ofertę w prawym dolnym roku, załóż konto w serwisie i dokonaj rezerwacji za minimum 40 €.

Zobacz Ofertę

Kod Promocyjny Flixbus

Nocna podróż z Flixbus w promocyjnej cenie!

Skorzystaj z międzymiastowych i międzynarodowych podróży nocnych w specjalnych cenach. Z Krakowa do Wiednia dojedziesz już za 33 zł a z Warszawy do Gdańska za zaledwie 12 zł. Sprawdź ofertę.

Zobacz Ofertę

Kod Promocyjny Flixbus

Rezerwuj wcześniej i oszczędzaj do 70%

Dokonaj wczesnej rezerwacji i ciesz się cenami niższymi nawet o 7o%. W ramach promocji tanie podróże korzystaj z biletów za 4,99 zł.

Zobacz oferty
Kod Promocyjny Flixbus

Jak wykorzystać kod rabatowy Flixbus?

Przejdź do oferty i postępuj zgodnie z instrukcją wybranej przez ciebie promocji. Załóż konto nowego użytkownika i dokonaj rezerwacji poprzez wskazany portal na kwotę zgodną z zasadami promocji.

  • 1- Wybierz promocję która odpowiada twoim potrzebom.

  • 2- Załóż konto nowego użytkownika na platformie do której prowadzi link.

  • 3- Dokonaj rezerwacji według instrukcji na stronie.

  • 4- Pamiętaj, że by odebrać zniżkę rezerwacja musi spełniać warunki z opisu przy kodzie rabatowym.

  • 5- Promocja będzie naliczona tylko jeśli dokonasz rezerwacji za pomocą linku który znajdziesz na tej stronie.

  • 6- Promocja będzie naliczona automatycznie.

  • 7- Wybierz formę płatności i złóż zamówienie.

FlixBus jest młodą firmą oferującą przewozy autokarowe, która od 2013 roku zmienia styl podróżowania milionów Europejczyków. Firma powstała z połączenia startupu technologicznego z tradycyjną firmą przewozową. Zielone, komfortowe, wyposażone w darmowe WiFi autobusy stanowią atrakcyjną ofertę na rynku dla wymagających podróżników, którzy chcą zaoszczędzić ale nie rezygnować z wygody.

Fixbus to 100 milionów zadowolonych podróżnych, ponad 2500 destynacji w 34 krajach i ponad 400 000 relacji do europejskich miast.

Flixbus działa w 34 krajach Europy i dociera do ponad 2500 destynacji. Listę miejsc znajdziesz na stronie Flixbus.pl

W przypadku problemów lub pytań skontaktuj się z działem wsparcia podróżnego, który pracuje 24h/7 dni w tygodniu. Obsługa w języku Polskim od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Pomoc

Flixbus to bilety od 4,99 zł, inteligentna sieć tras i dynamiczne zarządzanie cenami. Oferuje zielone autobusy spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony środowiska.

Popularne kody rabatowe Flixbus

Flixbus Kod Promocyjne

KodWygasa
Bilety autobusowe we Flixbus od 4,99 zł!31/12/2020
Kupony rabatowe w aplikacji Flixbus31/12/2020
Zniżki ustawowe na przejazd autobusem w Polsce z FlixBus!31/12/2020
Bilety do 70% Taniej w FlixBus31/12/2020