Kod Promocyjny McDonald’s

Kod Promocyjny McDonald’s, pozwala na nabycie twoich ulubionych dań z oferty McDonald’s w jeszcze niższej cenie. W serwisie RabatPro zebraliśmy dla ciebie kuszące promocje na największe klasyki restauracji: Mc Zestawy, Kurczak McNuggets, frytki, McRoyal, McFlurry, McWrap, kawa i wiele innych.

Kod Promocyjny McDonald’s

McRoyal + Średnie frytki 16,50 zł!

Kod Promocyjny McDonald’s: Pobierz aplikację McDonald’s, zaloguj się lub załóż konto, następnie wybierz z której promocji okazYEAH chcesz skorzystać, aktywuj ją i płać mniej za swój ulubiony posiłek!

Kod Promocyjny McDonald’s

Zgarnij 15zł na zakupy w McDonald’s z aplikacją Glovo!

Kod Promocyjny Glovo : Odbierz zniżkę 15 zł dostępną przy zamówieniu za minimum 30 zł. Pobierz aplikację Glovo, skompletuj zamówienie z McDonald’s zgodne z zasadami promocji a następnie w podsumowaniu zamówienia wpisz kod rabatowy.

Kod Promocyjny McDonald’s

Zamów Duże frytki z McDonald’s za jedyne 6 zł!

Kod Promocyjny McDonald’s: Pobierz aplikację McDonald’s, zaloguj się lub załóż konto nowego użytkownika, następnie wybierz  okazYEAH frytki za 6 zł, aktywuj ją i płać mniej za swój ulubiony posiłek!

McDonald’s Kod Rabatowy

McZestaw Powiększony Big Mac® + McChicken® 32,50 zł!

Kod Promocyjny McDonald’s: Pobierz aplikację McDonald’s, zaloguj się lub załóż konto, następnie wybierz z której promocji okazYEAH chcesz skorzystać, aktywuj ją i płać mniej za swój ulubiony posiłek!

McDonald’s Kod Rabatowy

Kod na 2 kawy za 10 zł w McDonald’s!

Kod Promocyjny McDonald’s: Pobierz aplikację McDonald’s, zaloguj się lub załóż konto a następnie wybierz promocję okazYEAH 2x kawa za 10 zł, aktywuj ją i zapłać mniej za swój ulubiony napój!

McDonald’s Kod Rabatowy

MacZestaw Bic Mac za jedyne 13zł!

Kod Promocyjny McDonald’s: Pobierz aplikację McDonald’s, zaloguj się lub załóż konto, następnie wybierz okazYEAH MacZestaw Bic Mac 13 zł, aktywuj ją i zapłać mniej za swój ulubiony posiłek!

Jak wykorzystać McDonald’s kod rabatowy?

To prostsze niż myślisz. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, założysz nowe konto lub zalogujesz się do starego i przy składaniu zamówienia  zeskanujesz odpowiedni kod promocyjny.

  • 1- Pobierz na swoje urządzenie mobilne aplikację McDonald’s.

  • 2- Załóż konto lub zaloguj się do tego, które już masz.

  • 3- Następnie kliknij w sekcję okazYEAH.

  • 4- Na wyświetlaczu pojawią się wszystkie produkty dostępne w danej chwili w obniżonej cenie. Wybierz promocję z której chcesz skorzystać.

  • 5- Otrzymasz kod kreskowy. Jeżeli zamawiasz jedzenie w kiosku elektronicznym, zeskanuj kod kreskowy, jeśli składasz zamówienie w tradycyjny sposób pokaż go sprzedawcy.

  • 6- Wybierz w aplikacji, który z dostępnych kuponów chcesz wykorzystać przy zamówieniu. Koszt zostanie obniżony zgodnie z warunkami promocji.

  • 7- Wybierz formę płatności i złóż zamówienie.

Jeśli nie chcesz tracić czasu na wyjście do restauracji, włącz aplikację Glovo i tam złóż zamówienie na swoje ulubione potrawy z McDonald’s.

McDonald’s to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie sieci barów szybkiej obsługi. Założona w 1948 roku w Kalifornii, od lat przyciąga rzesze miłośników hamburgerów, dobrej kawy i deserów. W Polsce działa od niemal 30 lat, z pierwszą restauracją otwartą w Warszawie w 1992 roku. Obecnie, McDonald’s posiada 404 restauracje w ponad 150 polskich miastach. W każdym lokalu zjesz swoje ulubione dania z klasycznego menu, w tym burgery, frytki, sałatki oraz desery.

Żeby zobaczyć czy McDonald’s prowadzi dostawy w twoim mieście wpisz jego nazwę w wyszukiwarce na stronie internetowej lub smartfonie aplikacji Glovo, UberEats, pyszne.pl lub Stava.

Tym, za co kochamy restauracje McDonald’s jest wysoka jakość produktów i gwarancja niezmienionego smaku. Sprawdź aktualne kupony McDonald’s online i zamawiaj swoje ulubione dania jeszcze taniej.

Każdy zalogowany użytkownik Glovo posiada unikalny kod, którym może się podzielić ze znajomymi. Gdy tylko nowi użytkownicy wpiszą w swojej aplikacji kod promocyjny Glovo z twojego polecenia, zyskają oni aż 15 złotych zniżki dla pierwszego zamówienia w McDonald’s za min. 30 zł. Ty również dostaniesz 15 zł zniżki na następne zamówienie.

Popularne kody rabatowe McDonald’s

McDonald’s Kod Promocyjne

KodWygasa
McDonald’s promocje! OkazYEAH w aplikacji!31/12/2023
Z aplikacją mobilną McDonald’s oszczędzasz najwięcej!31/12/2023
Kupony rabatowe w aplikacji McDonald’s!31/12/2023
Kawowe poniedziałki! Każda kawa za jedyne 6 zł!31/12/2023
Darmowy cheesburger lub lody w McDonald’s za wypełnienie ankiety31/12/2023
W McDonald’s szklanki Coca-Cola gratis!31/12/2023